KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12275200
nr 1227 5200
Nils Bäcklin
(1913-1989), Sverige
Blandteknik, Kvinna, signerad. Motivet: 12x21 cm
Nils Bäcklin, svensk bildkonstnär född 1913, död 1989.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:42:04
7/1 16:21:53